Polska, Jan Paweł II, 1979
Zakończenie: 08-09-2022 22:30:00
Polska, Jan Paweł II, 1979
350265
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jan Paweł II, 1979, Aw: Popiersie papieża w lewo, JAN PAWEŁ II, Rw: Herb papieski, WARSZAWA GNIEZNO CZĘSTOCHOWA KRAKÓW, na dole punca srebra oraz imiennik WK, projektował W. Kruk |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 23.1 mm, 7.30 g, medal w plastikowym kapslu |
Literatura: | Nestorowicz 187 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 48