Polska, medalik religijny, 1963–1986
Zakończenie: 08-09-2022 22:22:40
350152
Opis: | Polska, medalik religijny, 1963–1986, Matka Boża Armii Krajowej, na stronie odwrotnej znak PW na tle cegieł oraz punca srebra |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 916, emalia, 13.2 x 19.3 mm, 2.90 g |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 38