Watykan, medalik religijny, 1900
Zakończenie: 08-09-2022 22:13:20
350175
Opis: | Watykan - Leon XIII (1878–1903), medalik religijny, 1900, Rzym, Popiersie papieża w lewo, niżej A. SIRLETTI, LEO. XIII. P . M. - ANNO JUBILAEI - MDCCCC, na stronie odwrotnej widok Świętych Drzwi, po bokach wizerunki dwóch apostołów, na dole SIRLETTI - INC oraz SANTINI ROMA, IN LOCO ISTO - DABO PACEM, na uszku nabita punca, medal projektu Alfredo Sirlettiego |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 30.5 mm, 12.08 g, przetarty |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 63