Rumunia, Medal Wysiłku Kraju, 1913
Zakończenie: 08-09-2022 22:12:00
350215
Opis: | Rumunia - Karol I (1881–1914), Medal Wysiłku Kraju, 1913, Orzeł trzymający krzyż w dziobie, na piersi medalion z głową władcy w lewo i napisem CAROL I - REGE AL ROMÂNIEI, ÎN AMINTIREA ÎNĂLȚĂTORULUI AVÂNT 1913, na stronie odwrotnej widok sceny przejścia armii rumuńskiej przez Dunaj, nad nimi Wiktoria trzymająca gałązkę palmową i wieniec laurowy, DIN CARPAȚI PESTE DUNĂRE LA BALCANI |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal, 33.1 mm, 14.70 g, usunięty łącznik, uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Barac 82 |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 63