Rumunia, Medal Wysiłku Kraju, 1913

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:12:00

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:12:00
350215
Opis: Rumunia - Karol I (1881–1914), Medal Wysiłku Kraju, 1913, Orzeł trzymający krzyż w dziobie, na piersi medalion z głową władcy w lewo i napisem CAROL I - REGE AL ROMÂNIEI, ÎN AMINTIREA ÎNĂLȚĂTORULUI AVÂNT 1913, na stronie odwrotnej widok sceny przejścia armii rumuńskiej przez Dunaj, nad nimi Wiktoria trzymająca gałązkę palmową i wieniec laurowy, DIN CARPAȚI PESTE DUNĂRE LA BALCANI
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 33.1 mm, 14.70 g, usunięty łącznik, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Barac 82

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 61