Francja, medal z okazji zaślubin króla Ludwika XV z Marią, córką Stanisława Leszczyńskiego, 1969

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:06:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:06:20
350195
Opis: Francja - XX wiek, medal z okazji zaślubin króla Ludwika XV z Marią, córką Stanisława Leszczyńskiego, 1969, Aw: Popiersie króla Ludwika XV w prawo, na przecięciu ramienai sygnatura DU VIVIER. F., LUDOVICUS XV - REX CHRISTIANISS; Rw: Popiersie Marii Leszczyńskiej w lewo, na odcięciu ramienia DU VIVIER, MARIA REGIS STANISL• FIL• - FR• ET NAV• REGINA. V. SEPT. M•DCC•XXV., na obrzeżu nabite 1969 ARGENT
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 41.2 mm, 38.82 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 102