Rosja, rubel koronacyjny, 1883
Zakończenie: 08-09-2022 21:56:20
351633
Opis: | Rosja - Aleksander III (1881–1894), rubel koronacyjny, 1883, Petersburg, wybity z okazji koronacji Aleksandra III na cara Rosji |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Bitkin 217, Kazakov 606 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 102