Rosja, 25 kopiejek, 1855 СПБ HI
Zakończenie: 08-09-2022 21:55:40
351631
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1855 СПБ HI, Petersburg |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Adrianov 1855, Bitkin 311 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 32