Rosja, 20 kopiejek, 1848 СПБ HI
Zakończenie: 08-09-2022 21:55:20
351630
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 20 kopiejek, 1848 СПБ HI, Petersburg |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | wyraźne uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Adrianov 1848б, Bitkin 335 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 28