Niemcy, 3 petermenger, 1715 GG
Zakończenie: 08-09-2022 21:48:20
351662
Opis: | Niemcy - Trewir – arcybiskupstwo - Karol von Lothringen (1711–1715), 3 petermenger, 1715 GG |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | nierówna patyna |
Literatura: | KM 205, Schön 15 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 27