Niemcy, talar (Vereinstaler), 1862 A
Zakończenie: 08-09-2022 21:44:40
351818
Opis: | Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar (Vereinstaler), 1862 A, Berlin |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 97, Davenport 780, Thun 266 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 39