Niemcy, talar, 1860
Zakończenie: 08-09-2022 21:40:40
Niemcy, talar, 1860
351819
Opis: | Niemcy - Oldenburg - Mikołaj Fryderyk Piotr (1853–1900), talar, 1860, Hanower |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadka moneta w ładnym stanie zachowania |
Literatura: | AKS 25, Davenport 753, Kanht 322, Thun 241 |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 124