Księstwo Kurlandii, szeląg, 1605
Zakończenie: 08-09-2022 21:17:40
349748
Opis: | Księstwo Kurlandii - Fryderyk i Wilhelm Kettler (1594–1617), szeląg, 1605, Mitawa, z tytulaturą Zygmunta III Wazy, dwukropek po CVRL, kropki po bokach daty |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadki |
Literatura: | K.-G. 2.5.1.5, Haljak 1650 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 74