Księstwo Kurlandii, trojak, 1606
Zakończenie: 08-09-2022 21:17:00
349735
Opis: | Księstwo Kurlandii - Fryderyk Kettler (1587–1642), trojak, 1606, Mitawa, po obu stronach monety CVRLA |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta z dziurką, ciemna patyna, wyjątkowo rzadki typ trojaka |
Literatura: | Iger KuW.06.1.a (R6), K.-G. 2.14.3.1 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 116