Księstwo Kurlandii, trojak, 1606

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 21:17:00

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 21:17:00
349735
Opis: Księstwo Kurlandii - Fryderyk Kettler (1587–1642), trojak, 1606, Mitawa, po obu stronach monety CVRLA
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: moneta z dziurką, ciemna patyna, wyjątkowo rzadki typ trojaka
Literatura: Iger KuW.06.1.a (R6), K.-G. 2.14.3.1

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 107