Polska, półtorak, 1662
Zakończenie: 08-09-2022 20:53:20
Polska, półtorak, 1662
351886
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668), półtorak, 1662, Poznań, odmiana ze skróconą datą, obwódka na awersie, w legendzie rewersu MONE NO... |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Górecki P.62.1.b (F3), Kop. 1574 (R2) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100