Polska, trojak, 1583
Zakończenie: 08-09-2022 20:44:40
Polska, trojak, 1583
351875
Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, trojak, 1583, Olkusz, kropka pomiędzy D•G na awersie, I-D rozdzielone herbem Przegonia pod datą |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger O.83.3.g/f var. (R1) - nieco inne ozdobniki na awersie |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 187