Polska, denar, 1573
Zakończenie: 08-09-2022 20:44:00
Polska, denar, 1573
351731
Opis: | Polska - Bezkrólewie (1573), denar, 1573, Gdańsk, kartusz tarczy herbowej z 7 łukami |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | patyna, piękny i rzadki |
Literatura: | CNG 101a, Kop. 7384 (R6), Tyszkiewicz 5 mk |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 134