Polska, puło ruskie
Zakończenie: 08-09-2022 20:34:20
Polska, puło ruskie
351126
Opis: | Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), puło ruskie, Lwów, Aw: Ukoronowana gotycka litera L i kółka wewnątrz rozety, Rw: Korona |
Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: | 1.18 g, patyna |
Literatura: | Gum.H. 377, Huszár 562 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66