Polska, puło ruskie, (1360–1370)
Zakończenie: 08-09-2022 20:33:40
351127
Opis: | Polska - Kazimierz III Wielki (1333–1370), puło ruskie, (1360–1370), Lwów, Aw: W czwórłuku ukoronowana litera K, wokół jej kulki, Rw: W czterech łukach korona, wokół jej kulki |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | 0.81 g, zielona patyna |
Literatura: | Frynas P.12.19 (R), Kop. 3034 (R6), Крижанівський 29 (R5) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60