Polska, denar, ok. 1120–ok. 1136
Zakończenie: 08-09-2022 20:33:20
351727
Opis: | Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, ok. 1120–ok. 1136, Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie dwie kulki |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 12.7 mm, 0.71 g, patyna |
Literatura: | Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39c, Such. XI/XII w. XIV |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 567