Zakon Krzyżacki, szeląg, bez daty
Zakończenie: 08-09-2022 20:32:00
351776
Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk Reffle von Richtenberg (1470–1477), szeląg, bez daty, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ...ER•hINRICV; Rw: Tarcza zakonna, h : MONE... |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.8 mm, 1.04 g, patyna, niedobity |
Literatura: | Neumann 28c, Vossberg §93 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 39