Niemcy, brakteat szeroki, I poł. XIII wieku

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 20:25:40

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 20:25:40
351678
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia, brakteat szeroki, I poł. XIII wieku, postać władcy, siedząca na wprost, w obu rękach berła zwieńczone trójliśćmi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.5 mm, 0.80 g, patyna, nieco pognieciony kołnierz, ale ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Schwinkowski 480

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 67