Niemcy, brakteat szeroki, I poł. XIII wieku
Zakończenie: 08-09-2022 20:25:40
351678
Opis: | Niemcy - Miśnia, Marchia, brakteat szeroki, I poł. XIII wieku, postać władcy, siedząca na wprost, w obu rękach berła zwieńczone trójliśćmi |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 41.5 mm, 0.80 g, patyna, nieco pognieciony kołnierz, ale ładnie zachowany egzemplarz |
Literatura: | Schwinkowski 480 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 72