Niderlandy, denar, XI w.
Zakończenie: 08-09-2022 20:21:00
Niderlandy, denar, XI w.
351840
Opis: | Niderlandy - Fryzja - Groningen - bp. Bernold (1040–1054), denar, XI w., Groningen, Aw: Popiersie biskupa z pastorałem na wprost, SCS BONIV CVS ...; Rw: Napis poziomy CRV ONIN CE, wokoło VDEROIDVS EPS |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.7 mm, 0.73 g, bardzo ładny, patyna |
Literatura: | Dbg 588, Ilisch 18.1 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 75