Bizancjum, follis, 570/571
Zakończenie: 08-09-2022 20:17:20
Bizancjum, follis, 570/571
351166
Opis: | Bizancjum - Justyn II (565–578), follis, 570/571, Nikomedia, Aw: Justyn i Zofia na tronie na wprost, [D N IVSTI]NVS P P AVG, Rw: Litera M, pod nią oficyna A, nad nią krzyżyk, po bokach ANNO oraz data, w odcinku NIKO |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.7 mm, 13.38 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 369 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45