Bizancjum, follis, 570/571

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 20:17:20
Bizancjum, follis, 570/571

Bizancjum, follis, 570/571

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 20:17:20
351166
Opis: Bizancjum - Justyn II (565–578), follis, 570/571, Nikomedia, Aw: Justyn i Zofia na tronie na wprost, [D N IVSTI]NVS P P AVG, Rw: Litera M, pod nią oficyna A, nad nią krzyżyk, po bokach ANNO oraz data, w odcinku NIKO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.7 mm, 13.38 g, zielona patyna
Literatura: Sear 369

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 41