Bizancjum, follis
Zakończenie: 08-09-2022 20:16:40
Bizancjum, follis
351159
Opis: | Bizancjum - Justynian I (527–565), follis, Konstantynopol (?), Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N IVSTINIANVS P P.. Rw: Litera M, po lewej gwiazda, po prawej krzyż, powyżej krzyż, poniżej oficyna, w odcinku CON (?) |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | brąz, 31.2 mm, 14.81 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 158 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 39