Bizancjum, follis
Zakończenie: 08-09-2022 20:16:00
Bizancjum, follis
351153
Opis: | Bizancjum - Anastazjusz I (491–518), follis, Konstantynopol, Aw: Popiersie cesarza w prawo, legenda, Rw: Litera M, u góry krzyż, po bokach gwiazdy, niżej Δ, w odcinku CON |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 34.1 mm, 16.95 g, patyna |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 34