Cesarstwo Rzymskie, denar, 110
Zakończenie: 08-09-2022 20:14:40
351804
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 110, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC PM TR P, Rw: Stojąca w lewo Roma, trzymająca włócznię oraz Wiktorię, COS V PP SPQR OPTIMO PRINC |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | RIC 115, C. 68 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 147