wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Zarys historii pieniądza polskiego, Wydanie nowe - roz..
Zakończenie: 08-09-2022 20:03:20
92272
Opis: | wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Zarys historii pieniądza polskiego, Wydanie nowe - rozszerzone, Warszawa 1993, ISBN 8385057226 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 136 stron formatu B5, oprawa miękka, kilkaset rysunków w tekście, bardzo ładnie zachowany |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 130