wydawnictwa polskie, Kałkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Polis..

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 20:03:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 20:03:00
92277
Opis: wydawnictwa polskie, Kałkowski Leszek, Paga Lesław Andrzej – Polskie papiery wartościowe (Polish securities), wydanie III, Warszawa 2000, ISBN 8390069563
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 200 stron, oprawa twarda płócienna z obwolutą, duży format, tekst polski i angielski, pięknie ilustrowana historia polskich papierów wartościowych

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 61