wydawnictwa polskie, Polkowski Ignacy – Wizerunki niektórych numizmatycznych rzadkości monet po..
Zakończenie: 08-09-2022 20:00:20
351714
Opis: | wydawnictwa polskie, Polkowski Ignacy – Wizerunki niektórych numizmatycznych rzadkości monet polskich zebrał i wydał ks. Ignacy Polkowski, Kraków 1888 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 44 strony, twarda oprawa introligatorska (nieco podniszczona), przedstawione wizerunki 329 pozycji, wraz z krótkimi opisami |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 169