Zakończenie: 01-09-2022 20:00 ÷ 22:41
Szwajcaria, denar, XII–XIV w.
351357
Aw: Kaplica ze spiczastym dachem zwieńczonym krzyżem, niż... | III+ |
200 zł szac. 60 zł 150 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 6 groszy maryjnych, 1776 LCR
351358
| III |
115 zł szac. 40 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 1/3 talara, 1854 F
351359
| III- |
55 zł szac. 60 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica Unii Lubelskiej, 1869
351360
Popiersie Kazimierza Wielkiego w prawo, PAMIĄTKA POGRZEBU... | II- |
720 zł szac. 120 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek, 1876 E
351361
| III- |
170 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, sygnet patriotyczny
351362
Ukoronowany orzeł na emaliowanym tle, na stronie odwrotne... | II |
520 zł szac. 50 zł 177 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medalion patriotyczny
351363
Ukoronowany Orzeł na czarnym tle | II |
330 zł szac. 60 zł 102 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 krzyżyków
351364
w skład zestawu wchodzą trzy krzyżyki, każdy z ukoronowan... | I/I- |
200 zł szac. 60 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, Medal na pamiątkę zawarcia pokoju ze Szwecją w 1790 roku (późniejsza kopia)
351365
Popiersie Katarzyny II w prawo, niżej wieniec laurowo-dęb... | III |
60 zł szac. 100 zł 84 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1932
351366
głowa kobiety w czepcu | I/I- |
840 zł szac. 100 zł 385 wyświetleń |
0 | zakończona |