Szwajcaria, denar, XII–XIV w.

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 22-08-2022 18:00
Zakończenie: 01-09-2022 20:43:40
Szwajcaria, denar, XII–XIV w.

Szwajcaria, denar, XII–XIV w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2022 20:43:40
351357
Opis: Szwajcaria - Vaud, denar, XII–XIV w., Aw: Kaplica ze spiczastym dachem zwieńczonym krzyżem, niżej trzy kulki, SEDES LAVSANE, Rw: Krzyż, w dwóch przeciwległych kątach kulka i strzała, CIVITAS EQSTRIX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.8 mm, 0.99 g
Literatura: HMZ 1-486e

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 143