Polska, Odznaka Internowania 2. Dywizji Strzelców Pieszych, od 1942

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:33:20

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:33:20
351070
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka Internowania 2. Dywizji Strzelców Pieszych, od 1942, Krzyż, w kątach którego trąbki, na ramionach D - S - P - 1940 / 1941, na środku Orzeł, , na stronie odwrotnej nabite HUGUENIN / LE LOCLE, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana HUGUENIN - LE LOCLE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 36.5 x 36.6 mm, 11.58 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 459

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 30