Polska, miniatura odznaki Automobilklubu Polskiego

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:32:00

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:32:00
350806
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), miniatura odznaki Automobilklubu Polskiego, Koło na którym Orzeł, na oponie napis AUTOMOBILKUB POLSKI, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 15.4 x 17.0 mm, 4.82 g, Orzeł zamocowany wtórnie (niepoprawnie), wykruszona emalia

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 79