Polska, plakieta Henryk Sienkiewicz, 1928

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:19:20

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:19:20
350970
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), plakieta Henryk Sienkiewicz, 1928, Warszawa, autorstwa Józefa Aumillera; Popiersie Henryka Sienkiewicza w lewo, u góry 1846–1916, u dołu HENRYK SIENKIEWICZ, na stronie odwrotnej znak mennicy i napis MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.0 x 26.8 mm, 15.77 g, bardzo rzadka - nakład ok. 250 sztuk
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 27a

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 77