Polska, żeton koronacyjny – kopia galwaniczna, 1734

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:12:20

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:12:20
350169
Opis: Polska - August III (1733–1763) - żetony, żeton koronacyjny – kopia galwaniczna, 1734, Aw: Korona i napis wokoło MERVIT ET TVEBITVR; Rw: Siedmiowierszowy napis poziomy AVGVSTVS III / REX POLONIARVM / MAGN DVX LITH / ELECTVS V OCT / MDCCXXXIII / CORONAT XVII IAN / MDCCXXXIV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź - awers i rewers sklejony, 25.7 mm, 4.80 g, patyna, ładnie zachowane
Literatura: H.-Cz. 2754, Kahnt 622, Merseb. 1679, Raczyński 374

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 73