Szwecja, medal nagrodowy Szwedzkiego Związku Łowców, po roku 1890

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:10:40

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:10:40
349167
Opis: Szwecja - Oskar II (1872–1907), medal nagrodowy Szwedzkiego Związku Łowców, po roku 1890, Aw: Głowa władcy w prawo, OSCAR II SVERIGES OCH NORGES KONUNG, Rw: Wieniec dębowy bez inskrypcji w środku, wokoło BELÖNINGS MEDAILLE AF SVENSKA JÄGART FÖRBUNDET STIET · D · 3 · APR · 1830
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.6 mm, 18.65 g, lekko czyszczony, patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 46