Polska, 2 złote - KOPIA

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 21:04:20
Polska, 2 złote - KOPIA

Polska, 2 złote - KOPIA

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 21:04:20
351222
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - oficjalne kopie, 2 złote - KOPIA, Warszawa, oficjalna kopia bardzo rzadkiej monety z roku 1936, z marszałkiem Józefem Piłsudskim, wykonana w Mennicy Polskiej
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz K1 - 111b (oryginał)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 64