Polska, ort, 1625
Zakończenie: 25-08-2022 20:49:40
Polska, ort, 1625
350945
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, końcówka legendy PR, bez znaku interpunkcyjnego pomiędzy G a REX w legendzie awersu |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Shatalin G25b-I-13 (R2), Parchimowicz Orty1625/4 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 56