Śląsk, halerz miejski, po roku 1381

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 20:25:40

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 20:25:40
351122
Opis: Śląsk - Księstwo Opawskie - Przemek I (1377–1433), halerz miejski, po roku 1381, Opawa, Aw: Litera P z krzyżem po lewej stronie, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa miasta, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.37 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Frynas S.Opava.1.2 (R), Fbg 528, BRP GŚl 77, Kop. 6360 (R5)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 152