Bizancjum, follis, 498–518

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 20:12:40
Bizancjum, follis, 498–518

Bizancjum, follis, 498–518

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 20:12:40
351149
Opis: Bizancjum - Anastazjusz I (491–518), follis, 498–518, Konstantynopol, Aw: Popiersie władcy w prawo, DN ANASTASIVS P P AVG, Rw: Duża litera M, po obu stronach gwiazdki, u góry krzyż, niżej litera E, w odcinku CON
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.9 mm, 14.12 g, zielona patyna
Literatura: Sear 16

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45