Polska, Kazimierz Wielki - Nadanie Praw Miejskich i Menniczych Bydgoszczy, 1981

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:09:20
349661
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Kazimierz Wielki - Nadanie Praw Miejskich i Menniczych Bydgoszczy, 1981, Warszawa, Aw: Głowa króla lekko w prawo, KAZIMIERZ • WIELKI • NADAŁ• BYDGOSZCZY / PRAWA • MIEJSKIE i MENNICZE w 1346 R., z prawej sygnatura J. markiewicz-n. 1981 r, Rw: Rewers trojaka bydgoskiego z roku 1594, + PIERWSZA • MONETA • MENNICY • BYDGOSKIEJ + - NUMIZMATYCY • ODDZIAŁU • PTAIN, medal projektu Józefa Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 70.0 mm, 160.02 g, nakład 300 sztuk
Literatura: MMP 81/418, Paszkowycz 44/81

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł