Księstwo Kurlandii, szeląg, 1605

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:19:40
349746
Opis: Księstwo Kurlandii - Fryderyk i Wilhelm Kettler (1594–1617), szeląg, 1605, Mitawa, z tytulaturą Zygmunta III Wazy, dwukropek po CVRL, kropki po bokach daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: K.-G. 2.5.1.5 - podobny ale SE przed datą, Haljak 1650

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 645

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  170 zł
4)  115 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  80 zł