Polska, 20 lat Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:07:40
349680
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 20 lat Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977, Aw: Trzy wieże symbolizujące herb Krakowa, niżej XX-LECIE SEKCJI / NVMIZMATYCZNEJ / POL ZWIĄZKV FILATEL / W KRAKOWIE / 1957 Orzeł 1977, Rw: Rysunek denara Władysława Hermana - trzy wieże, na obrzeżu nabite W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: braz lany, 64.8 mm, 95.02 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 153

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  95 zł
6)  75 zł
7)  26 zł