Polska, 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:04:00
349675
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968, Aw: Rewers grosza krakowskiego Kazimierza Wielkiego, Rw: W OSIEM- / DZIESIĘCIOLE- / CIE ZAŁOŻENIA / TOWARZYSTWA / NVMIZMATYCZNE- / GO W KRAKOWIE / P.T.A. / 1888 1968, Na obrzeżu nabite W.KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 79.4 mm, 218.17 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 71

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  60 zł