Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:03:40
349651
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 70.4 mm, 128.41 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: MMP 64/123, Paszkowycz 10/64

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł