Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:00:20
349283
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda emaliowana na czerwono, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion, w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОР i wygrawerowany numer 3649804, order jednoczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 44.4 x 46.4 mm, 33.66 g (z nakrętką)
Literatura: Sańko s. 95

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 112

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  85 zł
5)  80 zł