Rosja, Odsłonięcie pomnika Aleksandra II w Helsinkach, 1894

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 22:00:00
349994
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), Odsłonięcie pomnika Aleksandra II w Helsinkach, 1894, Aw: Głowa władcy w prawo, na przecięciu szyi sygnatura GRILICHES, ALEXANDER II IMPERATOR ET MAGNUS PRINCEPS, Rw: Widok pomnika Aleksandra II, niżej AUSPICIIS ALEXANDRI III / FENNIA GRATA / MDCCCXCIV, z prawej sygnatura GRILICHES JUNIOR, MAJORA IPSE SUI SOLUS POSTUIT MONUMENTA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 64.2 mm, 159.81 g
Literatura: Diakov 1096.1 (R0)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 248

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  470 zł
5)  450 zł
6)  380 zł
7)  320 zł
8)  185 zł