Rosja, medal za wojnę krymską 1853–1856, 1856

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:59:40
349133
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), medal za wojnę krymską 1853–1856, 1856, Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami, nad nimi oko opatrzności, niżej 1853-1854-1855-1856., na stronie odwrotnej НА ТЯ / ГОСПОДИ / УПОВАХОМЪ, ДА / НЕ ПОСТЫДИМСЯ / ВО ВЕКИ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 28.2 mm, 10.80 g, patyna
Literatura: Diakov 654.2

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 112

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł