Niemcy, medal upamiętniający zdobycie Brunszwiku w 1671 roku (późniejsza kopia)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:58:40
349140
Opis: Niemcy, medal upamiętniający zdobycie Brunszwiku w 1671 roku (późniejsza kopia), Aw: Trofea, na środku których bęben, na bębnie otwarta księga z napisem w języku hebrajskim, IVRE & ARMIS, w odcinku •12 JUNY. 1671•, Rw: Trzymasztowy okręt, płynący w prawo, u góry słońce z hebrajskimi literami JHWH, z prawej nabite 11Z, REMIGIO ALTISSIMI
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 45.6 mm, 19.27 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł