Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2022 21:50:20
348176
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922, Filadelfia, typ Peace
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 26.80 g, patyna
Literatura: KM 150

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 68

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  75 zł